| NoEat a întrebat:

Imi merge assassins creed 1? Am procesor amd athlon 64 3000+ 1, 8 ghz si 2 gb ram si placa video ati radeon x300/x550/x1150

4 răspunsuri:
| anonimvsanonim a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=18&game=Assassins%20Creed aici poţi testa dacă îţi merge şi cum îţi va merge.

| sighi a răspuns:

Iti merge, il jucam eu cand a aparut si aveam un calculator de ****.Dar cu placa aia nu poti juca chiar pe high, incearca si vezi.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Cu siguranta iti trebuie placa video de 256 mb si 2 gb ram ca sa iti mearga bine si este compatibil numai cu windows xp 32 biti

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Cred ca iti merge