| mariusamr a întrebat:

Imi poate da cineva un site care sa descarc bf3 multiplayer? dau funda celui care imi da site

1 răspuns:
| EdiT a răspuns:

Frate ai vazut tu vreun BattleField ( si alea mai vechi) care sa fie multiplayer crack? Cei de la EA cred ca au cele mai bune sisteme de protectie contra pirateriei (ma refer la partea MP). Daca vrei ti-l poti cumpara.PE platforma de PC (comparand de pe mai multe site-uri) ca este la un pret de 179-200 RON