| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri bune pe pc nu conteaza free sau daca costa,

2 răspunsuri:
| barbosu213e a răspuns:

Incearca " A story about my uncle "

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Cateva jocuri: 1.Alex Gordon, 2.Crazy Taxi, 3. Gold Miner Vegas, 4.Hamster Heroes, 5.Super Mario Bros Forever, 6. Jazz Jackrabbit 2, Will Rock, 7.Chuzzle Deluxe, 8. Re-Volt, 9.Prince of Persia, 10.Seria Rayman( Rayman 2: Marea evadare, Rayman 3: Havocul Hoodlum, Rayman Origins, Rayman Legends.), 11.Total Overdose, 12.Peggle, 13.Mafia, 14. Counter-Strike: Source.