| 4kDaY a întrebat:

Imi puteti spune un metin2 privat fain?(fara tim, fan, united, empire)

3 răspunsuri:
| Orkroc a răspuns:

Cel mai bun server privat pe care l-am jucat a fost Metin2Gx e 99% ro

| qwertyz a răspuns:

Lasa-te ma de metin, incearca diablo 2 lod daca vrei un rpg bun

| Alexitator a răspuns:

Are dreptate spike metin 2 e mai fraier asa dar diablo 2 e misto dar daca tot intrebi este gx pe care la m jucat dar nu mai imi place e o porcarie metin sau apucate de league of legends care e si mai tare