| BlackRaven45 a întrebat:

Îmi spuneţi vă rog un joc care se poate juca online? Nu vreau sa-l descarc. Sa fie cu o grafica bună şi ceva captivant unde poţi vorbi cu jucătorii. Mersi!

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Hei! Iti voi da doua liste, una cu jocuri pentru baieti, alta pentru fete.
Pentru baieti:
- Ballistic;
- Contract Wars;
- Uber Strike;
- Freefall Tournament;
- Rush Team;
Pentru fete:
- Webkinz;
- Club Penguin;
- Stardoll;
- FANTAGE;
- Our World.
Toate sunt destul de tari, au grafica buna si sunt multiplayer. Primesc Funda?

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Dugeon rampage e cel mai tare si e multiplayer e cu lupte trebuie sati cumperi avatarul si e pe facebook (free)