| crina_2867 a întrebat:

In ori ce joc intru cand misc mouse-ul sus-jos stanga-dreapta are un fel de lag sau cel putin se misca foarte greu in absolut toate jocurile. cum pot rezolva problema? Funda

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Ori nu e original jocu, ori RAM-ii sunt prea putini pentru jocuri. Poti sa mai cumperi RAM-i de la http://www.one-it.ro/memorii in functie de ce fel de calculator sau laptop ai si de care e limita de Mhz la care te lasa sa pui.

| xProxy a răspuns:

Nu neaparat de la rami! Poate fi procesorul, placa video mai multe. Dai la setari, si da tot pe low la grafica.