| Jal33t1 a întrebat:

---In sfarsit regele dragon a revenit cu forte noi pe unicul si proaspatul server de metin, metin2cityofdead. Acest server nu este ca celelalte servere: avem propriul stil, propriul decor si propriile iteme 2014. Evolutii noi 2014. Skilurile G/P se iau de la NPC-ul din fiecare harta la lvl 30, respectiv 60. Pe langa acest decor ni s-au adaugat si niste Owner de treaba. Nivelul MAXIM este 150. Ratele sunt destul de mari. Pentru a contacta OWNERUL intrati in metin si dati PM al [OwN]dody3! site-ul: www.metin2cityofdead.com! Va garantez ca va veti distra la MAXIMM! Daca veniti regatul rosu VENITI IN BRESELA GM-ULUI!

1 răspuns:
| Biiskrem a răspuns:

Dac-ar fi bun link ul, probabil l-ar accesa cineva. raised eyebrows