| kiddus a întrebat:

Intrati pe server 195.225.59.3:7777 va rog intrati ca sera sunt doar 13 playeri vrem sa fie multi si ziua si noaptea multi de tot va rog intrati pe server asta samp

2 răspunsuri:
| PestisorDeAur a răspuns:

De minecraft nu? Ma apuc eu, dar maine-poimaine, lasa-mi numele tau de joc aici.

| DaGGoThh a răspuns:

Mai bine intru pe RPG.REDZMAX.COM:7777, comunitatea www.redzmax.com/ dispune de multe, minecraft, fifa, LOL, SA; MP, CS si pe SAMP au 200, sisteme unice, server mai rar ca asta.