| Mihai_Gabi_1999 a întrebat:

IP server: 93.119.30.150:7777

Cautam Liderii la factiunii, intra pe server si fa o cerere pe forum o sa ai o sansa la LIDER si HELPER!
Mod server: Roleplay unic in Romania la job-uri, factiuni, masini personale, eventuri geniale si multe altele.
Nu se dau admin si lidere aiurea, trebuie sa fii activ si sa joci pe server! incercam sa fim un server corect cu toata lumea.
Suntem satuli de serverele naspa din Romania cu admini inacapabili si owneri la fel.
SE CAUTA HELPERI care sa ajute playerii, poate folosi comenzi de kick, /spec, etc.

1 răspuns:
| AZqwedas123 a răspuns:

Pi2da p0r0@st@