| Stefanpavel a întrebat:

Își aduce cineva aminte despre jocul acela de pe Friv cu bacteriile care intrau intr-un băiat când mânca fără să se spele pe mâini sau fără să spele fructele respective etc. Ăsta era un cut scene de 5 secunde, după care începea jocul propriu-zis din interiorul omului. Treceau bacteriile prin el (pe niște drumuri) iar pe marginea drumurilor trebuia sa pui niște anticorpi (care erau ca niște tunuri).
Jocul este foarte vechi, de vreo 10-12 ani cel puțin. Dau funda! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ana2920 a răspuns:

Nu știu caree întrebarea, dar da, tin minte si ma jucam toata ziua pe el când eram mica laughing

| Ana2920 a răspuns:

De fapt, știu care e intrebareahappy