| steaua12 a întrebat:

Joc fifa 2013 si as vrea sa aleg si eu o echipa buna ce echipa imi recomandati buna care sa aiba un buget mare si care sa aiba jucatori de viteza.Si inca ceva ce jucatori sunt buni de transferat adica ce transferuri sa fac funda+vot si care e cea mai buna formatie dau funda+vot cele mai bune raspunsuri

2 răspunsuri:
| TePupaKeDy a răspuns:

Joaca-te cu Borusia Dortmund sau Manchester City
Daca joci la manager faci transferuri, daca nu nu are rost

Jucatorii Viteza : Gareth Bale, Theo Wallcott, Lennon, Hazard, Coentrao, Marcelo

El Shaarawy Falcao
Gareth Bale Fellaini Iniesta Neymar
Coentrao David Luiz Pepe Dani Alves
Formatie : Neur

| roman4ever10 a răspuns:

Daca vrei o provocare poti incepe cu o echipa mai slabutan

cu atac rapid: FC Porto. Au in atac Jackson Martinez, Varela. Formatie rapida: GK: Petr Cech
RB: Abate; LB: Clichy; CB: David Luiz + Varane; RM: Walcott; LM: Bale, CM: Nasri + Fellaini; ST: Aici ai o multime: Lavezzi, Sturidge, Lewandowski, Aubameyang, Pappis Cisse. Am ales jucatorii de mai sus deoarece voiai vitea. Majoritatea sunt tineri, deci ii poti folosi in mai multe sezoane. Spor la goluri!