| TheExpert01 a întrebat:

La 4story Ro(noul) ziceti-mi la ce numar trebuie sa trimit SMS si cu ce context ca sa incarc pietre? mura-n gura vreau la ce numar si ce trebuie sa scriu si cat costa ca nu ma lasa sa ma loghez pe site funda

1 răspuns:
| NijaMT2 a răspuns:

PAi daca iti zice cineva ce trebuie sa trimiti vei fi pacalit ii bagi lui pietre ..Deci intri in joc si acolo dai pe pietre sau habar n-am ce intri la sms si iti da un cod gen XCDS123 Ala il trimiti prin sms la 1299 sau habar n-am cat (nu mai joc) si astepti max 1 minut pana ti le baga in cont... distractie placuta!