| myself a întrebat:

La bakugan dimensions cum pot sa fac rost de mai multi bakugan(in afara sa folosesc coduri adn)...si ce fac cu bakucoins?

2 răspunsuri:
| dan_1177 a răspuns:

Da doar daca platesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu BakuCoins tu poti:Cumpara haine.
Sa-ti faci parul(Te duci la frizer)
Si scuze.Dar nu poti sa faci rost de mai multi Bakugani,decat cu cod DNA.
Bakugan Dimensions a fost inchis in data de Iunie, 30, 2011. Poate sa revina inapoi dupa doua sezoane de BakuTech! BakuTech este numit ca un Sezon al 5-lea in Japonia.S-ar putea sa apara si in America si Romania si celalalte tari.

Sper ca te-am ajutat mult!