| anonim_4396 a întrebat:

La jocul mos promoroaca ivan si nastia cand ajung la pestera trebuie sa-i dau la mosul ala cu ciuperca in cap betele lui fermecate si cand intru in pestera e un liliac si trebuie sa-i dau ceva de mancare ca sa-mi da betele fermecate de unde fac rost si acolo in pestera scrie in interiorul pesterii ceva de genu cum pot sa intru si cand ies din pestera merg mai in jos si scrie la capatul lumi acolo este o roaba pe ea scrie ca 'pe cer sunt un stol de gaste in una din ele vei gasi ceea ce-ti trebuie'.

1 răspuns:
| android01 a răspuns:

stiu acest joc pederost big grin pentru ca acum multi ani cand mi l-am luat eu impreuna cu mama, si matusha mea ne-am distrat rezolvand acest joc laughing pai acum k ai trecut de talahari presupun k ai ajuns la un mos pe care nu mai stiu cum il cheama. apoi intri in pestera, unde gasesti un liliac caruia trebuie sa ii dai mancare nu stiu` pentru ce.in fine trebuie sa treci in parte cealalta a pesteri big grin ca sa descizi calea mi se pare k ai o potcoava pe care trebuie sa o iei si sa o pui pe perete si apoi mi se pare k trebuie sa impingi cu un bustean. sper ca te-am ajutat pana aici eu o sa imi instalez din jocul acum ca sa imi pot aduce aminte sigur ce trebuie sa faci iti voi da continuare cand rezolv jocul care imi ia cam 30-60 min :*