| geany550 a întrebat:

Metin2|funda! 11salut! sunt Y2T(Skrillex)...am o problema cu metin2.ro|iubesc jocu ala si nu imi merge metinu din cauza la hack shieldu ala facuti de niste oameni distrusi de viata! nu am niciun hack pornit si imi apare DETECT_SPEED_HACK! sa moara in chinuri groaznice oameni care nu au rezolvat bugul asta.care ma poate ajuta fara sa imi bage in computer virusi cu galeata.deoarece am incercat o metoda sa dezactivez hshield-u si mi-a bagat la virusi.nu vreau sa se mai repete.cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mC5ryUUjKYo uite aici tutorial cum sa il desactivezi. daca vrei sa iti mearga urmeaza toti pasii din tutorial! (funda?)

| geany550 explică:

Nui bun trialu pentru ca are virusi...

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Dezinstaleaza Windowsu... E problema straight face big grin
Funda!