| Arthur1035 a întrebat:

Mi-am facut un server de SAMP. E nou Hostat! Am nevoie de un scripter sa ma ajute cu modul.Doar sa ma ajute sa imi pun adminul pe gm pentru ca pe gm care il am dupa ce imi pun admin 1338 cand ma loghez imi zice wrong password

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Sunt unele moduri/servere care nu pot fi schimbate si oricum scripteri se gasesc greu rau,asta daca nu cumva ii platesti este cam greu sa fii scripter, in schimb maperi gasesti din plin-.- si eu aveam aceeasi problema, NO SCRIPTER

| Gabi_5831 a răspuns:

Sall te pot ajuta eu ...ma pricep cat de cat.dar cunosc pe cineva care le stie pe toate.si daca serverul ii hostat o sa til faca stas.si nu cu bani doar daca ii dai owner pe server.baga id de mess in lista: gabriel_00732 ca sa mai tinem legatura

| Gabi_5831 a răspuns:

Sall.ma pricep eu putin la scripter.dar daca ai nevoie de unul bun cunosc pe cineva care tear putea ajuta.add gabriel_00732 si iti fac legatura cu el acolo! pa! pa!

| Gabi_5831 a răspuns:

Ma baga id gabriel_00732 in lista ca este a 3 oara si nu-mi apare raspunsul succes