| metin2senzationnet a întrebat:

Nume Server: *Metin2SenZation
WwW.Metin2SenZation.net
Forum: www.Kelloo.ro

Server Status: Online
MC / IP: Nu trbe Sa faceti Absolut nimic Decat SA dati dublu pe Metin2SenZation.exe

Rate: 500%
Experienta: *500%
Yang: *200%
Obiecte: *---
Itemuri Noi
Skiluri Noi
Fierar: * 100%
Timp Online: * 24/24
Site : WwW.Metin2SenZation.net
Buguri rezolvate: Nu am intalnit nici un bug
Regat recomandat: Toate deoarece vom face un event intre regate
Eventuri : aproape zi de zi! si multe alte chesti noi si funy!

Dai si u un mass in lista ta de mess si servarul mai departe daca iti place Si nu o sa iti para rau
Se lucreaza la un nou upgrate o sa facem un alt client metin pe 20 aprilie cu multe chesti noi pana atunci sper ca va place ce va oferim!
Va multumim ca sunteti alaturi de noi!

Id/ym/Skype Metin2SenZation

1 răspuns:
| NosFeraThs a răspuns:

Dai si gm?