| barosul69 a întrebat:

O întrebare. Pentru a juca Grand theft Auto V ai nevoie de collector's edition?
P.S:

3 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Nu downloada nimic ce are legatura cu GTA V pe PC, e un fake virusat facut de nu stiu eu ce om, jocul original apare pe PC de abia la sfarsitul anului si nu iti va trebuii colector's edition ca sa te joci

| Xpeedo a răspuns:

Sincer, nu. Daca e priatat il poti juca fara, daca e cumparat la fel. Nu trebuie nimic instalat. Sper ca am fost de ajutor. La Revedere.

| WTFchannelRo a răspuns:

Eu mi-am luat GTA V (xbox 360 ) si merge si fara! Doar cele 2 CD-uri ai nevoie happy
In caz ca te refereai pe PC, nu exista momentan pe PC.