| s1ndr0m a întrebat:

Paste Fericit la toti si Hristos a Inviat. Am revenit si eu cu o problema la jocul topeleven de pe facebook.Am descarcat un hack pentru tokeni gratis dar imi da o anumita eroare. Acesta este site-ul dupa care am descarcat si am vazut comentariile au fost numai de apreciat http://mydownstore.com/....../index.php Am luat netframework dupa link-ul lui l`am instalat si acum imi da o eroare cand se incarca acela imi spune o eroare. NET NOT INSTALING(cv de genu acesta) PLEASA INSTALL THIS VERSION(am incercat) deci va rog:x ajutati`ma. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| EuVlad13 a răspuns:

Acest site de tokeni este o vrajeala care probabil ti-a infectat netul.Asa ca data viitoare incearca sa nu mai iei toate porcariile.Hack pentru tokeni nu exista! Ce ai de facut este sa instalezi din nou browseru sau sa instlezi alt browser iar daca nici asa nu merge pc-ul trebuie formatat