| BogdnMrn a întrebat:

Pe ce server de samp sa ma apuc de la 0? Bugged, b zone sau ruby.Si motivul nu stiu

3 răspunsuri:
| PaulSergiu a răspuns:

Depinde ce doresti sa joci clasic - bugged, roll play - b-zone sau un pic mai avansat de catre bugged ruby!

| FlamingInferno a răspuns:

Iti recomand B-Zone. Dintre toate serverele, B-Zone are sisteme foarte bune. Mai nou au adaugat crate ca pe CS:GO si misiuni asemanatoare celor de pe singleplayer si castigi bani si puncte de misiune. A fost adaugat si un jail nou. Un + foarte mare este sistemul de rob. Pe bugged nu merita, jucatorii au scazut si game-play-ul e unul vechi, clasic.

| RockIt a răspuns:

Eu iti recomand sa te apuci pe un server mai mic ca sa ai sanse sa iei functie sau sa iti iei si tu o casa/biz. Uite aici o lista: http://serveresampnoi.blogspot.ro/