| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

Pe ce site pot viziona gratis "The Vampire Diaries", dar fara sa se intrerupa! Funda + voturi!

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Oameni buni, sa vezi filme pe site-uri sucks a lot, mai ales ca unele au subtitrare si nu mai esti atent la film.
Solutia geniala este sa te duci pe Pi.ra.te.B.a.y sau I.s.o.hu.nt si sa iei toate sezoanele in cateva minute sau ani (depinde de conexiunea la net) si sa le vezi foarte frumos si oricand ai nevoie.