| iustin987 a întrebat:

Pe dragon city cum imi vor iesi urmatorii dragoni:-armadilio
-soccer
mirror

Dau funda daca vor merge

Răspuns Câştigător
| BSergiu a răspuns:

-Armadilo dragon se face din Jade dragon +Star dragon.
-Soccer dragon se face din Medieval dragon + Alpine dragon.
-Mirror dragon mi-a iesit din Gummy dragon + Cool fire dragon.

69 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iustin987 explică (pentru adisala):

O sa incerc si daca e corest iti voi da funda

| Doritza_Marius_1987 a răspuns:

Salut ma cheama marius si joc dragon city va rog frumos cum fac dragonii cactus, spicy, icecube, mojito, ice cream si poo cum le-am gasit numele la oua asa am scris va rog ajutati-ma

| Doritza_Marius_1987 a răspuns:

Ma ajutati

| Doritza_Marius_1987 a răspuns:

Ma ajutati pe dragon city

| Doritza_Marius_1987 a răspuns:

Stiu cum se face drgon zombi din robot dragon+laser dragon/gold dragon/paladin dragon atata stiu

| Doritza_Marius_1987 a răspuns:

Stiu cum se face dragonu zombi daca vreti va spun

| Dilematix2209 a răspuns:

Mirror=cool fire+soccer

| dan82002 a răspuns:

Sal eu am dragoni sooccer gumi armadilo si cool fire din cate stiu sunt rari ce dragoni legendari as putea face din ei

| Alexandru_Misha_1999 a răspuns:

Dar ce iese din ninja+medieval?

| Andrei_Razvan_1995_PYh0 a răspuns:

Mirror din armalido si cool fire

| Andrei_Razvan_1995_PYh0 a răspuns (pentru dan82002):

Eu am obtinut legendar din armadrilosi cool fire

| Centru a răspuns:

Eu am combinat Cool -Fire cu Soccer sau Soccer cu Cool-Fire si mi-a dat Crystal Dragon. Incearca si tu. Pentru mirror poti folosi Gummy cu un dragon rar. Funda?

| Dinga_Florin_1977 a răspuns:

armadilio + soccer dragon=mirror
jade+star=armadilio
alpine+medieval=soccer
daca dai funda iti mai spun mai multe ca eu am toti dragonii! funda?

| mihaipantera67 a răspuns:

Legendar + crystal = pure
pure + fire = pure fire
pure + terra = pure terra
pure + nature = pure nature
pure + ice = pure ice
pure + metal = pure metal
pure + darck = pure darck
pure + sea =pure sea
pure + electric = pure electric
and pure + legendary =?

| StanciuDaniel1990 a răspuns:

Eu folosesc http://dragoncitycheatool.blogspot.com/ ca sa-mi dea gold, mancare si gems :D

| Mihai_Bogdan_1994_4FLT a răspuns:

Ma cheama miha si vreau sa-mi fac dragonul gummy ma puteti ajuta vo rog spuneti-mi

| Gabriel9000 a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Firebird + hot metal dragon

| mihaipantera67 a răspuns (pentru iustin987):

Eu unu dau mai mereu alpine + medieval... si mi-a dat soccer dar si coolfire
asa ca incearca

| Mihai_Bogdan_1994_4FLT a răspuns:

Cum se face dragonul cool fire
ziceti-mi va rog

| tacamaca1 a răspuns:

Fa cu boost breeding dark + water si da pirate daca ai luck castigi la daily bonus

| Florin_Alex_1999_xAHU a răspuns:

Coofire plus coolfire sau armadilo plus armadilo ori gumy plus gumy

| SimpluAndrei a răspuns (pentru Doritza_Marius_1987):

Singurul dragon rar de acolo este poo in rest merge

terra+nature=cactus sau tropical incearca
fire+nature=spicy sau firebird
water+ice=icecube sau icecream
nature+ice=mojito sau dandelion
incearca pana iti ies si daca vrei soccer
alpine+vulcano sau invers
alpine=terra+ice s-ar putea sa iti iasa si snowflafe incearca

| Ene_Bogdan_1995 a răspuns (pentru StanciuDaniel1990):

Du-te ma... ca trebuie sa fac ala de pe SharkyFiles...nu e gratis:l

| Porumboiu_David_1996 a răspuns:

Ce este aia funda ..ca joc.am lvl 24 si pana acum nu am descoperit asta ..help

| Munteanu_Bogdan-Ionut_1979 a răspuns:

Cum sa creez dragonul Armandillo?

| mihaipantera67 a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Alpine + medieval = soccer/cool fire

| Florin_Alexe_1994 a răspuns:

Soccer-snowflake+vulcano daca ai noroc sa iti iasa ca daca nu iti va iesi cool fire si mirror trebuie sa combini doi rari pentru ca este legendar si trebuie' sa combini doi rari ca sa iti iasa dar poate sa iti iasa wind, legendary, crystal si nu se scrie armadilio se scrie armadillo si se face din jade+tropical sau jade+star.SUCCES!

| dragonishu a răspuns:

Raspund pentru porumboi david funda se da pe TPU la cel mai bun raspuns nu in dragon city

Răspuns utilizator avertizat