| idontcareeeeee a întrebat:

Pentru cei care joaca Sweet Flirt, sunt la finalul episodului 3 dar nu pot gasi lanticul pierdut a lui Dajan, pentru cine stie sau a trecut de episodul 3, unde este lantul?

2 răspunsuri:
| UchiraItachi a răspuns:

Buna lantul lui Dajan l-a luat Amber si e in dulapiorul luiAmber da mai intai trebuie sa te intalnesti cu Amber sper ca te-am ajutat

| JustRux a răspuns:

Trebuie sa te intalnesti cu cele 3 vipere si sa afli ca ele au furat lanticul si ca Amber l-a ascuns in dulapiorul ei.
Lanticul se afla in dulapiorul deschis din culoar. Succes happy