| Chiorean_Mihai_2000 a întrebat:

Plz daca cumpar gta 5 de pe g2a pot sa intru in online

Răspuns Câştigător
| Adi39 a răspuns:

Normal că da odată ce l-ai cumpărat ai și multiplayer ai singleplayer(fundă dacă te-am ajutat)

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Normal ca poti intra. Gta 5 are partea de multiplayer integrata in jocul full original. Incearca si instantgaming, poate il gasesti mai ieftin.

| marian5693 a răspuns:

Da, poti intra. Odata ce cumperi jocul oficial poti juca si singleplayer si multiplayer. Am impresia ca trebuie sa iti faci cont pe Rockstar games social club, dar asta o faci direct din joc