| narcis1 a întrebat:

Plzz care imi da cont pe metin2ro sau pe united metin2 pe ro sa fie peste 30 si pe united maxim 100 plzzz dau funda si il cresc pe cel care da contul

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut narcis iti dau eu cont pe ro level 33 shaman tongue. Ai la protectie m9, Iteme cu inteligenta +10 +11. Esti in v2 prin ultimele chamere ca buffam pe uni sa ma creascsa tongue. Nume la cont e "voolume3" Acum da-mi funda ca te ajut si iti trimit prin mesaj parola tongue. A apropo e pe draco :*