| G4me0ver a întrebat:

Pot face un metin2 private server fara hamachi daca am ip dinamic?

1 răspuns:
| An3treiu a răspuns:

NU nu se poate se trebuie sa vorbesti cu cei de la firma de internet! Spunem ce firma de internet ai!
Daca ai RCS-RDS>> ofer doar pentru firem autorizate si trafic pana la 10GB/s sau chiar mai mult!
Daca ai de la ROMTELECOM suni la ei sau te duci la un sediu autorizat ROMTELECOM si le spui ca vrei IP statica ei iti vor oferi IP static doar cu 1-4 EURO pe luna in plus la factura!
Daca ai alta firma de internet da-mi un rapsun! BAFTA