| xDicsii a întrebat:

Primesc la metin diverse licori, ce fac cu ele?

4 răspunsuri:
| alaska11 a răspuns:

Licorile verzi iti da viteza de atac,cele mov mergi mai repede, cele rosii viata, si cele albastre pm adica pentru incepatori din ala albastru pentru a merge magiilewinking pe cele verzi si mov (daca nu joci mt2 privat) le poti vinde ca restul au toti

Răspuns utilizator avertizat
| myelys a răspuns:

Cu cele rosii poti sa iti grabesti vindecarea, ce cele albastre iti creste magia mai repede, cu cele mov esti mai rapid si cu cele verzi ataci mai rapid

| myelys a răspuns:

Clic dreapta pe licoarea dorita.