| Sasukesmecherul a întrebat:

Ps4 pro sau ps4 slim? Multi spun ca ps4 slim e mai bun dar eu cred ca ps4 pro si as vrea sa vad pe ce ps4 este grafica mai buna
Daca mi-as lua un ps4 slim si un televizor Samsung cu HDR s-ar vedea bine? ar fi lag?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=ps4+pro+vs+slim
https://www.gamingscan.com/ps4-pro-vs-ps4-slim/

pro e MULT mai bun, ocupa mai putin spatiu si cam e mai ieftin, dar pe pro merge la 4k, daca nu ai 4k merge mult mai bine si VR-ul e mai bun, daca o sa iti iei mai incolo
eu as face efort si as lua pro

LE PS sunt SIGUR ca pe slim racirea e mai slaba, deci o sa se supra-incinga