| amoshot7 a întrebat:

Am instalat Ford Racing 2 pe Windows 7 si cand intru in joc imi da eroarea WMA 347: Error to create filter source sau asa ceva va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| hackuri a răspuns:

Teai uitat sa vezi daca merge pe windows 7 : pentru ca multe jocuri nu merg pe windows7: windowsul asta e pentru programe. iti recomand windows xp. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

1 răspuns:
| FzrAndrey1234 a răspuns:

Downloadeaza Ford Racing 2 de aici! Dai mai jos "Afla mai multe" si o sa-ti dea linkul! Downloadeazal si tine 13 minute! Succes joacate! Este raspu nusu perfect!;-)