| usy313 a întrebat:

Am o problema si ma enerveaza la culme, vreau sa joc fifa 07 cu gameranger, ei bine, de fiecare data cand intru intr'o camera de joc, sau hostez una si apoi intram la joc, mie imi mere fifa singur. adica imi intra in meniu si incepe sa faca el ce vrea, abia pot intra in GameModes, Multiplayer, Network, imi intra in Optiuni, Manager Mode, Credits, oriunde, cel mai enervant e cand imi intra singur intr'un meci amical angry. E enervant deoarece playerii nu prea au rabdare si imi dai kick din camera de joc ...va rog daca stiti cum pot sa rezolv problema asta, sa pot juca calumea

1 răspuns:
| Rooby a răspuns:

Nu am mai auzit pana acum dar incearca sa il decarci dupa net inca o data