| fuckfuckfuck a întrebat:

Sal'tare TPU. Caut si eu niste jocuri mai faine RPG sau Shooter cat mai faine.
Sa nu ceara cerinte foarte mari dar sa nu fie nici jocuri dinalea vechi.
Sa fie pentru 256 mb video card si la RAM sa fie in jur de 1... de preferat mai mic de 1gb. Va multumesc.

Astept multe raspunsuri si cel care imi va da cele mai bune idei de jocuri va lua funda >:.

Sal'tare!

3 răspunsuri:
| teiubesc_6578 a răspuns:

Aici depinde de ce fel de jocuri iti plac : Prototype,, Call Of Duty,, Need For Speed. Countre Strike. Sniper Elite. aste au peste 1GB sunt interesante mie imi plac nu stiu tie. jocuri miniu- Tarzan. Super Mario. Hoard 2011. Cake Mania. Zombie. astea parca ar fi tot funda? plizz

| luc a răspuns:

O cobinatie dintre aceste dou jocurie este.
mount and blade warband sau mount and blade
plz fundawinking

| Furnica_Liviu_Emanuel_1993 a răspuns:

Un joc interesant daca te prinzi cum se joaca http://ngmafia.ro/inregistrare/1060