| BulanShow a întrebat:

Sunt un jucator de CS si am si eu o intrebare despre acest joc:
- Am versiunea LanT a jokului...cum adaug si eu boti, de exemplu acum este 1 vs 1.(eu vs. un bot). As dori de exemplu 5 vs.5 sau 1 vs 2 sau altfel...inca odata repet : cum adaug boti? in new game cu am setari pentru boti deci din consola ar fi mai bine sa-mi spuneti ca, cu add_boots 1 nu mere

Răspuns Câştigător
| David2001_2252 a răspuns:

Lam avut

Ii o Prostie de CS mai bine ia-ti CS 1.6 eXtream

4 răspunsuri:
| BulanShow explică:

*nu am setari pentru boti in new game... Fundawinking

| BulanShow explică:

Inca mai astept raspunsuri...pentru funda.winking

| BulanShow explică:

Vad ca pana la urma nu s-a gasit alt cunoscator in cs decat David2001... felicitari david ai luat funda!

| David2001_2252 a răspuns:

Salut! uite niste svr pentru cs: gg.cs-gothic.ro, zombie.xtremexpc.ro si unul care nu cred ca mai merge respawn.w3zoo.ro. Pa!