| dorian11 a întrebat:

Sall all as vrea sa imi dati un sfat despre metin2ro
Am un caracter warr mental dar nu prea ma descurc un duele
Sa imi fac alt cont pe corp? sau ce altceva? ce alt caracter? astept raspuns...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa astepti ce lvl ai pe war? Daca e 30-45 nu e de asteptat sa fi bun pvp dar pentru moment iti zic sa te concentrezi pe pvm pentru a face bani ....nu totul sta in pvp dar de la lvl 70+ mentalu e foarte bun pvp daca ai itm si skill bune happy

2 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Sura iti recomand cu incredere(este cel mai bun caracter). Poti sa-l iei pe orice magii ca e bun numai sa stii sa iti iei skiluri.

| dorian11 explică:

A DA caracterul mental este de lv 42 dar nu scad mult la dmg si am arma +9