| T0X1kSkuLL a întrebat:

Mi-am downloadat Cs 1.6 Nvidia E4 si nu mi se schimba arma de pe stanga pe dreapta am scris si in consola dar degeaba va rog ziceti-mi dc sau ziceti-mi o comanda sv si daca aveti un cfg bun pentru cs sami dat site? VA ROG! FUNDA! LA CEL MAI BUN!

2 răspunsuri:
| JAYBEE a răspuns:

Intra in setari, keyboards si seteaza default.

| Cristian_Alin_1990 a răspuns:

Intri in setari la keyboard si alegi default... Daca tot nu merge atunci e o problema video deci intri la vedeo si alegi OpenGL la mine asta era motivul pentru care eram stangaci laughing