| T0X1kSkuLL a întrebat:

Sall am lag pe orice cs : nVIDIA v4, v5, e3,e4,e5, bestial, cs free, cs adrenaline, lant, extreme, cs zombie, modern warfare 2, 3 deci cam pe toate ziceti-mi dccc inainte nu aveam deloc lag. Am lagg foarte rau cand ma uit la un player mi se blocheaza de tot ziceti-mi dc! MEGA SUPER ULTRA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Pai deoarece grafica esti prea performanta pentru pc-ul tau si nu ai suficienta memorie, se poate si ca sunt prea multi playeri in joc.
Ziceai ca inainte nu aveai lag, pai memoria ta sa supra incarcat de aia, poti sa il duci la reparat ori sa cauti un program special anti lag, da va fi greu de gasit.
Sper ca te-am ajutat.