| Kampion a întrebat:

Sall, cand vreau sa scriu ceva pe youtube si cand apas enter apare asta :
500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, show them this information:
AB38WEPSiEWASq05JDiYpnek0XurOzAl84tFxFqbRrt4kmCMRYR8NNAM kwYf
_8ThARZUa5L7tsqjy2Brs0FMw0Z1Z-sV5cJdZXGssbwGis5k7Dmdm_FQ LLYR
vISAcJSL5lcWDIlQToNlKwgoPpFtIiC_nyLwRX7MyYGrmn0WUoT-ABhV Bd9E
aHXZ9LZKIfK0VB0SMJh0s81i8Gy-fbvu6uMtU5vgrLUOUix_KUMRBxIE eDaR
Ch3rZtNOAo8ln5gmLKelKcbmJvD-jlrr4cnlYX5VSmPIrz4wg_0lPLn4 sr_6
7xjDZqIGzZK9VMVyHSxiMyH2y5k3mpv-7aYataY098mcoprBCRtbW94n 8qXw
VXwfqvlQVxM_dM81FKkhv3Vewp_xu66K80qT7gIbscW_Z_o2kSmp_dkY LwSo
9bLZtbJhF8g_mDffzVaZZng5JyCP4P5gGDPPbDNp24j49rxHPZpyMv5I 6ohq
Nj41UpMX6GrEmKjkGXa6_wLAdZ80_IrPP7jcXIRVa1TzzFNgcjeNSQIL hHdK
hUuOFn_JQOhztpbENeIp2YLIJj8O85mHameNhKUlipaVerFtFMV3kx8n 3R9i
le7bVTjcJrRDBlHD6HorNIkrBVV1gq38SbXnEIBVr5sy5vFK5wneFiJo KFIx
PIKmahhaXRGegy_8eeQuJIyMuJVnkfhL766vkRkzpr8dcqqTlCa0AhjC _JkW
d9iWXbi71RxcFEu4pPWU1HrFI5S2vKqSxnDo_BLKOuYyPlMH0wbRib__ Arai
lqXkxSmj9Zo2RcFZYMeKBQEatnIInEkDyX8JDz8BEGKIyIlnGqMTS2QI GPBt
AlQwVHapTjnGlPv-3ZJXotqUR_gI4k9mddevyiA8IlSdjZcChfTcKLyH JKgY
jqJSOEJ_7CzBVGMZZXUgiReZbhLKJdCX7ZAI2QJteoFx4FXv31xT8jUJ MvPM
gLwgPRGqg_gJE9waYYiBDOL-YYf4AMB4lu04URnMVT2wubrb3WtyvqPD 6SYr
Y-HwNDfkCHzcDhHS-yu0vtGl6EfpCUccxC3NSDXA55OHlX_HLs5yCXOy ctlb
8UgI_ViW2K1aaLDHay9ztGvp8pDYrV_iYZJaq1lK6qeb9oVYi68YDXe7 Cm2X
SFs6n36B5EHMzHlQjZ6tX3QR6ixNydyQ2RFfY-WUCnt05WGz316J2e3S w-c-
rleoxKdZ8Q4fvMMDwOM56M7s-oAPURXzrXjyam4LatYzJkEtqolW866d PM4-
rYsBo-yxXuAzDF-0B9kGGV0LlGlkFb4yvgbQtx4sFhM1U5P9r0X1LP7b 4oyh
G4aQ4cFtSfmFIYLANQsM_kZi-6W9idbd9qulBOl2lpxEdzP0wtOz5uZg N_xC
Dmnjzqos1g3YFPqdKGvl6joxRZiUEosi8WjYLdCVX5C0j0QWkWK8TR6h VHWE
TbJfIbOrxSL9domYM34x3I263v9koW8dCBkEUBtfJ1_COriVe79mO2aw tF36
MMNbaSAQF_H5Zaq61DM4ddv__AEPx-Id8uao746KOZuxt-jl1aQweMUR swzp
8DB12jGdlcONwkhIIcdT4XDUCgFQ7XWRmHU8_R3SQ0IAVdK1hbz-J7pi vRGp
lSSEKyTLKz3DlJ6gf0hQG5LRwczr3LGfm95hgPoTVwXLp1WszQ7GND1b xOqt
5JtKPg7mFJIG9Wtx7KPkHi_OPEuHYw2cRRuSUnRuziEOfhAUBHWzK7th 5DSX
HC5JZPMkEGLJ4-NC6ikIsZCoT2MRkRMNHDJaGhwdBZdElXhE8luCTrP0 vI9I
R_-jtaXZTwm49UIPzOfJBkMAVULH5IuREjIbcGGvcMVC3OaUz6ibpR9k XNT_
Pft0XHCMkBaoIrtz-G84ji7Z_VogsywD3W7lc_F4nPSdzOlvgfebPR6B Q8uF
Py0kdnwPvuNJX2qK52rzjRnz1b19KRs0EWoRfykVLaFYbZsxL_ZYvWEb -0TJ
rj4DOqU8a3sK9Anp8O6WFo16Q17ycS4wZuylZRIb6t0AoAUEkxHNBeSf ltIx
ixqj8PS-Qw0u-LTDLrPQW9brY26qcjxP-gKIWXiTLPIE6-ie5DW37W55 l5HJ
j3xE3zC4bRIUsqrLhTNyByRS4nh7bWxW83k1QLA_mhYVJJEDXaOB3sS1 -7TD
3_3TxazISONqVMwet_BV0LYphVytJjmlfigDJKq_9q5xFaGYjrIedpZU mTyT
95PTNzk7Q2Cc2ZaPOWVJnukJ_H9XH08TWXO95IXz3nPF37jRYNGKqGj6 PR0H
VsZCxjG_K8BHwYQOgrknQ3w9y60g3RodX4p08lHefsSWyNpNqpEHm5v1 3Foi
ls3cDVDE--gYUB_MZs-nCr6rNpluqLCri5LgpnXsEbaYP7o9wkK3UHGQ hBtd
XPDcF09EFpENyjXVcpyxsy5UniIFnGmw0BfZ1606dqBQB-XkiJwgl1X5 iQzR
H4t6wq2elXSMAKtuvuSmXAt4YeHB9DttlJaLDBm_c5aVw1tDU_EVlhos CY3u
JxBzpEuBkdc95xcTHIsa3T7KU-0evPxSIs8ZsNaeVIqQ0Lhi7qX8_oc4 xg-_
k1GVXOaiYPkNuHt9lR-o68FY0MF99lXawbvVw8epn6GfAhFuzHzPGdHS XQUu
6lYOJqAOydMEI9AcaueBBSXCp-yKr6BKNHXDkaFVPFDXgLuw6wPQQHaJ LSxx
n8Jmof2GPqbnX6vfIFIEyc_swPqHSxIbUvylaPX8isU5ZCALuKXQndMz 4-Vn
ER_So47s4sjs3K_wxxDkdA6evoJbsGWzVA3MfjYAr--HPjJXLzrFr9IS Y24O
vaRqfYJLVRyrzM4L4bkVjJVHRODk7TiUW0T_7ZWY9VPnvuUF5l6RUndz c6rs
M7C_X4O2yxJWPnSO8KR9Ur3LJlYqi70YP-UGCgHSxAPrbKsMvwq-9Mjp 0yc8
RTh2JPaaRn8mUo4n.
Cand ma deloghez dupa contul meu de youtube merge, dar cand intru, surpriza, numai merge. Dau funda cine ma rezolva

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Asta mi se intampla si mie, poate este oproblema temporala.Incearca mai tarziu.