| Claudiu_2354 a întrebat:

Sall...
cred ca toata lume stie jocul counter strike prescurtat si cs...
Am o problema am apasat pe - si mi s-a facut imagine ff mica. cum o fac iar mare?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Scrie in consola sizeup pana se face cum era inainte

3 răspunsuri:
| EuPentruToti a răspuns:

Intra la Options > Video > Debifeaza [ Run In A Window ] si se face la loc mare...sau...daca e rezolutia prea mica seteaza pe mai mult de 1024x768
Bafta si funda daca ti-a mers!

| laura_7620 a răspuns:

Buna! te avertizez ca cs are multi virusi
dar mai bine joci call of duty ca e cuimpuscaturi si e si mai bine lucrar.
bafta

| Claudiu_2354 explică:

Ca sa stiti mai bine atata asa http://imageshack.us/photo/my-images/710/unledaax.png/

dar zangestu are raspunsul bun;)