| conducatorul8888 a întrebat:

Sall!

Help meeee plzzzzz!va rog!

ziceti-mi si mie plzzz de ce la cs mi se blocheaza stau 2 min pe el si gta mi se blocheaza sa va explic:deci intru in cs dau pe un servar si dupai intru frumos mise incarca repede si dupa aia intru ma joc 1 sau 30 sec sau 2 min si gta mi se blocheaza or mi se da la loc or mi se da reset pc si numai asa face... am incercat:meam luat alt cs degeaba am incercat pana acu cro 20 cs-uri meam resetat windosu degeaba... plz help

meeeeeeeeeee!ajutorrrrr dau funda +vot!

1 răspuns:
| AndreeeexD a răspuns:

Vreun virus ai in PC. Depinde si de cand nu ti-ai reinstalat windows-ul. Eu in lucul tau as reinstala windows-ul si as download-a mai intai jocul care nu imi mergea sa vad daca acum imi merge.
Bafta!