| Tron a întrebat:

Sall. Legat de Metin2.ro.
M-am apucat de el acum 4 luni si ceva.Am 6 caractere dar in fine. Vreau sa va intreb daca se poate lua un punct cu banderola uitarii de la un skill fara ca acesta sa isi piarda M-ul.Am calculat eu dupa lvle punctele si am ajuns la concluzia ca daca vreau sa le fac M la fiecare trebuie sa am lvl 104, lasand la o parte G-urile si P-urile.Am lvl 37. Un skill are M, al 2-lea e la 13, deci pana la 20 mai am nevoie de 7 lvle, plus alte 3 skilluri fiecare a cate 20 de puncte.Ar insemna 67 de lvle adunate cu 37 ale mele. 104, ceea ce nu am cum sa ajung la 104.Ar insemna ca un skill sa ramana fara G? Hellp me in opinii.

1 răspuns:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Nu, nu se poate ai nevoie de altceva, nu ii mai stiu numele itemului dar crede-ma am lv 70 pe draco, sura BM si am incercat sa fac cu banderola uitari sa iau cateva puncte de la lov intunecata si sa le pun la spirit dar mi leo luat pe toate si am avut 15 puncte de competenta libere, si asa mi s-a dus lov intunecata... Sper ca ti-am fost de ajutor