| M371n1s7 a întrebat:

Sall. spuneti-mi si mie din ce se face roua alba la metin2ro si unde o fac?

1 răspuns:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Roua Rosie - lvl 55

ingrediente: 20 Apa DOK + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus lovitura critica, aleatoriu, intre 8 si 20%, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute

Roua Roz - lvl 55

ingrediente: 20 Apa SIM + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus lovitura patrunzatoare, aleatoriu, intre 8 si 20%, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute

Roua Galbena - lvl 55

ingrediente: 20 Apa Hwal + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus viteza de atac, aleatoriu, intre 2 si 8%, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute

Roua Verde - lvl 55

ingrediente: 20 Apa MONG + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus rezistenta magica, aleatoriu, intre 8 si 20%, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute

Roua Albastra - lvl 55

ingrediente: 20 Apa ZIN + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus valoare atac, aleatoriu, intre 30 si 120 puncte, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute

Roua Alba - lvl 55

ingrediente: 20 Apa SAMBO + 10 Sticle Goale

cantitate primita: 10 potiuni

Iti da: bonus aparare, aleatoriu, intre 40 si 200 puncte, pentru o perioada aleatorie de timp, intre 1 si 10 minute