| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
De ce cand intru in metin2 intru pe cont si se blocheaza si trebuie sa inchid metinu adica imi apare alb si imi zice no respoding dc?
Si cum pot rezolva asta cum pot face sa nu se mai blokeze sau sa nu mai apara alb no respoding
raspuns corect funda + vot

Răspuns Câştigător
| DIIMIIM a răspuns:

Ori ai prea multe aplicatii deschise...ori calculatorul e de vina...
"vezi ce are sub carcasa aia" adica sa te uiti daca mai e cat de cat decent in capitol de jocuri...pt metin mas mira sa nu fie...ma rog