| horysk8 a întrebat:

astazi mi-am descarcat si instalat metin2ro cand dau incepe jocul imi scrie:
cannot find 'python27.dll". Please, re-install this application
am reinstalat metin2 si tot problema asta mi-o da si am incercat sa descarc de pe net python27.dll si sa il pun peste cel din metin dar tot problema asta mi-o da.Cine stie cum sa rezolv problema are funda

1 răspuns:
| BarkleyBarkley a răspuns:

Salut!
Si eu am avut aceeasi problema.Incearca sa instalezi/reinstalezi MICROSOFT VIZUAL C++ 2010. Mie mi-a mers, lasa un raspuns daca iti merge sau nu.