| costiboss98 a întrebat:

care vrea cont metin2 guabina sura BM tot P lvl 96 300kk iteme boone seturi de toate(dau contul si itm si bani) +un cont pe apollo mt2 warr mental lvl 95 +bani +iteme(am seturi orice caracter) de asemenea contul are 3 caractere mai are o fata warr cu care faceti picioare de paianjen (10kk-2 buc.) si un ninja inceput de mine. itemele sunt pe ninja si pass la depozit este 000000. Aceestea le dau pe iteme pe metin2ro nu conteaza ce sv ori cont cu iteme. cum vreti voi. Dau funa+ vot

2 răspunsuri:
| BloxxDaButcher a răspuns:

Vreau eu! plz

| zFreakz a răspuns:

Frate add la mess mihailuci97 iti dau un ninja pe draco lv 41 mai pff dar are aramtu nu vr vot nicici funda vr si eu un cont pe metin 2 guabina ca cand dau sa-mi fac cont si intru in yahoo nu imi apare mail nu stiu de ce te rog fami un cont si damil pe mess plz!:XXXX