| Anonim15_7552 a întrebat:

ce jocuri shooter stiti in care sa aveti parte de o libertate mai aparte cum ar fi battlefield dar in afara de orice joc din seria battlefield ( sa poti sa iti alegi tu armele, sa te uirci in masini, avioane, elicoptere, sa iti modifici armele ) mersi mult + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheDuckTanker a răspuns:

Incearca jocurile din seria Half Life, sau Half Life 2 in care poti face ce vrei tu intr-un spatiu 3d sau jocurile din seria Postal si Portal.

1 răspuns:
| 98Enigma a răspuns:

Poti incerca FarCry. orice joc din serie seamana foarte mult cu Battlefield...