| kRyStY_1411 a întrebat:

cine stie sa imi zica joc joc cu inpuscaturi online un fel de crossfire sau cs 1.6! cine imi zice jocuri ii dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| BloodFactory a răspuns:

Intra pe google si downloadeaza kuma games(nu are mult).Instaleaza-l.Intra in el si acolo ai fel si fel de jocuri fiecare cu alte harti ect.Este online.Majoritatea sunt cu impuscaturi(shootere). Selectezi jocul, serverul, si astepti sa downloadeze acolo.Iti apare un link si dai pe el, acesta te va baga in joc.De aici sti si tu.Dar daca ai intra din joc si dup ai iesit daca intri iar pe acelasi sv(sau harta)nu mai trebuie sa incarce, intri direct in el.Have fun! funda?

1 răspuns:
| skanduraaa a răspuns:

Ala...war rock si sunt multe cum ar fi call of duty multiplayer...ar fi mai bine sa cauti si pe google ceva gen shootere online sau ceva