| GiGiV2 a întrebat:

De ce nu imi merge 4story cand dau logare zice ca e eroare la conexiune la net dc nu merge?
PLZZ cel mai bun si rapid raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DaNNzU a răspuns:

Incearca reinstalarea jocului sau verifica conexiunea internetului. Prin conexiunea internetului nu inseamna sa intri pe google si sa spui: "A uite merge google deci merge netu' ". Daca ai router verifica daca este configurat corect iar daca esti pe direct vezi daca ai ip blank sau ceva de genul asta. Funda?