| raduslav a întrebat:

Imi puteti da si mie un server de SA:MP roleplay 0.3x care sa fie nou-deschis si sa caute admini(am experienta mare in adminat si as putea sa ajut la mentinerea serverului)?

1 răspuns:
| Vlad_Tocariuc_1998 a răspuns:

Haide pe HostName:Rpg.reality-gaming.Ro IP: 93.119.26.58:7777, s-a dat WIPE de 7 zile, un nou UPDATE, cu multe chestii unice fiind caruselul, mai multe veniti la noi pe server si veti descoperii. Forumul acestei comunitati este www.reality-gaming.ro/forum, aici se cauta moderatori la diverse sectiuni cum ar fi muzica, filmulete haioase, web, IOS si multe altele.
Haideti si voi cat mai repede!