| numele2 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri faine cu trenuri sau tractoare? Va rog! Mersi! Funda

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Farming simulator 2011, 2012, 2013, Agrar simulator 2012, 2013 Train Simulator 2012, 2013. Bafta.

3 răspunsuri:
| Narciuc a răspuns:

Sid Meier’s Railroads

Joc video strategic in care vei deveni administratorul unei companii feroviare.

Vei administra mersul trenurilor dar si al marfei.

In joc vei avea si concurenti directi asa ca trebuie sa iti gandesti bine miscarile ca trenurile sa isi faca treaba cat mai bine.

Administreaza eficient mersul lor iar pierderile cu intarzierile nu trebuie sa faca parte din companie.

Jocul ofera 2 moduri de joc, singleplayer si multiplayer.

Jocul este distribuit de 2k games in anul 2006 pentru platforma Microsoft Windows PC.

System Requirements / Cerinte:

Procesor: 1.6 GHz
Memorie Ram: 512 MB
Placa Video: 64 MB
Spatiu pe Hard: 2 GB
funda?

| Narciuc a răspuns:

Sid Meier’s Railroads

Joc video strategic in care vei deveni administratorul unei companii feroviare.

Vei administra mersul trenurilor dar si al marfei.

In joc vei avea si concurenti directi asa ca trebuie sa iti gandesti bine miscarile ca trenurile sa isi faca treaba cat mai bine.

Administreaza eficient mersul lor iar pierderile cu intarzierile nu trebuie sa faca parte din companie.

Jocul ofera 2 moduri de joc, singleplayer si multiplayer.

Jocul este distribuit de 2k games in anul 2006 pentru platforma Microsoft Windows PC.

System Requirements / Cerinte:

Procesor: 1.6 GHz
Memorie Ram: 512 MB
Placa Video: 64 MB
Spatiu pe Hard: 2 GB

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Euro truck simulator-joc simulator cu tiruri
Hard truck(sunt mai multe tipuri)
Sid Meier's Railroads