| ali17 a întrebat:

Sall TPU, ma joc fifa 14, Ma joc pe modul "season". Merge foarte bine dau goluri scoruru mari etc.Pana cand dau in division 3.ACU incepe rau.SA mor eu daca cred ca vreo 5 sezoane la rand m-am chinuit sa raman in divizia asta. nu stiu cu uni adversari nu-mi iese defensiva nici ofensiva(ofensiva mai mult) si nu stiu CUM ei reusesc sa tina un pressing bun si sa nu le scape impic de greseala la presingul meu.

Răspuns Câştigător
| Chiriac97 a răspuns:

SI eu joc Fifa 14 online -"season". Momentan sunt in Divizia 2 si incerc din rasputeri sa promovez, dar nu trec de 15 puncte. E destul de greu. Nu exista o explicatie pentru superioritatea adversarului, poate se concentreaza mai mult, poate N motive. Eu am observat ca mereu primele 5 meciuri sunt mai usoare ca urmatoarele 5. Eu unul scot 10 puncte numai din primele 5, dupa am o cadere drastica, deoarece si adversarii mi se par mult mai grei. Cred ca in primele 5 am meciuri cu noi promovatii din D3 si urmatoarele 5 cu cei ce erau deja in D2 si retrogradantii din D1. O simpla ipoteza. Daca imi spui cum te numesti poate ne intalnim la lobbies big grin Bafta si noroc. La's ca ajungem noi pana la urma in D1! ^^