| Fantastiqee a întrebat:

mi-am descarcat aim pentru cs 1.6 warzone am facut tot ce trebuia : am intrat in cs l-am bagat in bara apoi am dat dublu click pe leis.exe si am intrat in cs dar cand vreau sa intru pe un svr se blocheaza CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

Dupa parerea mea >>lasa aim-ul

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Foarte bine face. Pai uite ce as face eu.

Ti-as da ban pe clasa de ip sau pe steam id daca ai steam sa nu mai poti juca. Si in caz ca ai probleme cu intrarea pe unele pagini pe internet ti-as da putin FLOOD pe ip. a sa iti faci putine probleme asa. Copii obsedati de coduri.